Рухлива графіка

Цей вид анімації я виділила окремо, бо деякі замовники не правильно розуміють цей термін.

Рухливу графіку, або ж, motion graphic – найчастіше використовують для створення динамічних заставок у відео (телебачення, YouTube). У кінематографі інколи також зустрічаються такі ефекти. Така графіка створюється у спеціалізованій програмі – After Effects.

Чим моушн або рухлива графіка відрізняється від інших видів анімації – рухом. Стрімкий рух, динаміка в такій анімації головна ідея. Звичайно, це не означає, що в інших видах анімації персонажі чи інші елементи не рухаються, звісно ж ні, це не так. І рухлива графіка може використовуватися як частина історії в інших анімаціях, але ви легко виокремите її в канві відео чи анімації. Вона не залишиться поза вашою увагою. Серед них можуть бути: кінетичний текст, сплески, бризки, геометричні фігури що розлітаються, морфінг.

Часто у рухливій графіці використовуються 3D елементи.

Play Video
Play Video

Приклади з інтернету, яких поки що немає у моєму портфоліо 🙂

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Як відбувається виготовлення рухливої графіки?

Перш за все, замовнику варто визначитися з метою, яку ця графіка допоможе досягти. Рухлива графіка може бути лише прикрасою. Або ж яскравим ефектом, який приверне увагу до якоїсь деталі у відео.

Може доносити глядачу складну інформацію у ігровому форматі, щоб полегшити сприйняття. 3D часточки та інші відеоефекти можуть посилити відчуття глибини і простору в кадрі.

Далі, необхідно підготувати такі матеріали:

Цей набір стане початковою точкою в обговоренні вашого проєкту та базою для договору.